१३ मंसिर २०८०

 • Trending

  यमन हवाई हमलामा अल–कायदाका शीर्ष नेता मारिए

  यमन हवाई हमलामा अल–कायदाका शीर्ष नेता मारिए

  अल–कायदा इन द अरेबियन पेनिन्सुला (एक्युएपी) का शीर्ष नेता हमाद बिन हमाउद अल–तामिमी, जसलाई वाशिंगटनले विश्वव्यापी जिहादी नेटवर्कको सबैभन्दा खतरनाक शाखाहरू मध्ये एक मान्दछ। सो हवाई आक्रमणमा  परी एक अङ्गरक्षकसहित मृत्यु भएको त्यहाँका सुरक्षा अधिकारीले जानकारी दिएका छन्।

  अल–कायदा इन द अरेबियन पेनिन्सुला (एक्युएपी) का शीर्ष नेता हमाद बिन हमाउद अल–तामिमी, जसलाई वाशिंगटनले विश्वव्यापी जिहादी नेटवर्कको सबैभन्दा खतरनाक शाखाहरू मध्ये एक मान्दछ। सो हवाई आक्रमणमा  परी एक अङ्गरक्षकसहित मृत्यु भएको त्यहाँका सुरक्षा अधिकारीले जानकारी दिएका छन्।

  अल–कायदा इन द अरेबियन पेनिन्सुला (एक्युएपी) का शीर्ष नेता हमाद बिन हमाउद अल–तामिमी, जसलाई वाशिंगटनले विश्वव्यापी जिहादी नेटवर्कको सबैभन्दा खतरनाक शाखाहरू मध्ये एक मान्दछ। सो हवाई आक्रमणमा  परी एक अङ्गरक्षकसहित मृत्यु भएको त्यहाँका सुरक्षा अधिकारीले जानकारी दिएका छन्।

  अल–कायदा इन द अरेबियन पेनिन्सुला (एक्युएपी) का शीर्ष नेता हमाद बिन हमाउद अल–तामिमी, जसलाई वाशिंगटनले विश्वव्यापी जिहादी नेटवर्कको सबैभन्दा खतरनाक शाखाहरू मध्ये एक मान्दछ। सो हवाई आक्रमणमा  परी एक अङ्गरक्षकसहित मृत्यु भएको त्यहाँका सुरक्षा अधिकारीले जानकारी दिएका छन्।

  अल–कायदा इन द अरेबियन पेनिन्सुला (एक्युएपी) का शीर्ष नेता हमाद बिन हमाउद अल–तामिमी, जसलाई वाशिंगटनले विश्वव्यापी जिहादी नेटवर्कको सबैभन्दा खतरनाक शाखाहरू मध्ये एक मान्दछ। सो हवाई आक्रमणमा  परी एक अङ्गरक्षकसहित मृत्यु भएको त्यहाँका सुरक्षा अधिकारीले जानकारी दिएका छन्।

  हिरगर मिडिया

  जि.प.का.दर्ता नं. : २०२०

  पान नं :००००००१

  हिरगर टिम

  अध्यक्ष तथा संचालक

  हिरा लाल चौधरी
  मोबाइल न. :९८५८४२६६३३

  सचिव

  सागर कुश्मी
  मोबाइल न. :९८४८४७००६०

  © 2023 Copyright: Hirgar Media